K provozu těchto stránek využíváme souborů cookies pro zlepšení služeb. Prohlížením těchto stránek vyjadřujete s používáním cookies souhlas.

close

Vyhledavač

Informace

Tabulky a návody

Výrobci

Sada stěračů BOSCH TWIN 3397118402 530/450 mm Zobrazit větší

Sada stěračů BOSCH TWIN 3397118402 530/450 mm

3397118402

Nové

Sada stěračů BOSCH Twin 3397118402 531 530/450 mm

Více informací

Skladem u dodavatele (2 dny)

471,00 Kč

Více informací

Sada kovových ramínkových stěračů Bosch

Sada stěračů je vhodná pro následující vozidla:

VozidloTypoddo
Aston Martin Cygnet2011-04-202013-10-20
Audi A3[8L1]1996-09-202003-06-20
Cadillac ATS2012-09-20
Chrysler Neon[PL]1994-06-201999-06-20
Chrysler Neon Coupé[PL]1995-09-201999-06-20
Citroen C3-Pluriel[A42]2003-05-202012-10-20
Daihatsu Terios[J2]2006-01-20
Fiat Doblo[223..]2000-07-202016-08-20
Fiat Doblo Cargo[223..]2011-01-202016-08-20
Fiat Doblo Cargo[223..]2000-07-202010-12-20
Fiat Fullback2016-05-20
Fiat Punto[188..]1999-07-202010-12-20
Fiat Punto VAN[288..]1999-05-202010-12-20
Fiat Stilo[192..]2001-10-202005-06-20
Fiat Stilo Multi Wagon[192..]2002-10-202005-06-20
Honda Civic Sedan[ES]2001-02-202006-01-20
Hyundai Coupé[FX]1996-07-20
Hyundai Coupé[GK]2001-10-202009-08-20
Hyundai Coupé[RD]1996-05-202002-04-20
Kia Ceres1999-06-20
Kia Joice[MT]1999-08-202001-09-20
Kia Joice[MT]2001-09-202003-03-20
Kia K 2700[SD]1998-04-202004-08-20
Kia K 2700[SD]1998-04-202004-08-20
Kia Pregio[TB]1997-02-202004-04-20
Kia Rio[DC]2000-07-202005-02-20
Kia Rio Kombi[DC]2002-09-202005-02-20
Mazda 3[BK]2003-07-202008-12-20
Mazda 3 Hatchback[BK]2003-07-202008-12-20
Mazda 323[BJ]1998-05-202003-09-20
Mazda 323 F Hatchback[BA]1994-05-201998-07-20
Mazda 323 Hatchback[BA]1994-06-202000-09-20
Mazda 323 Hatchback[BG]1991-03-201996-05-20
Mazda 323 Hatchback[BJ]1998-06-202003-09-20
Mazda 323 Sedan[BA]1994-06-201998-06-20
Mazda 323 Sedan[BG]1989-06-201997-02-20
Mazda 6 Fastback[GG/GY]2002-04-202008-08-20
Mazda 6 Sedan[GG/GY]2002-02-202007-08-20
Mazda 6 Wagon[GY]2002-06-202007-12-20
Mazda 626[GF]1997-05-202002-07-20
Mazda 626 Fastback[GF]1999-08-202002-04-20
Mazda 626 Hatchback[GF]1997-04-202002-07-20
Mazda 626 Wagon[GW]1997-10-202002-04-20
Mazda CX-3[DK]2015-02-20
Mazda MX-3[EC]1993-11-201998-02-20
Mitsubishi Galant[EA]1996-10-202003-05-20
Mitsubishi Galant Station Wagon[EA]1996-10-202002-09-20
Mitsubishi L 200[KA,KB]2009-11-20
Mitsubishi L 200[KL,KK]2015-02-20
Mitsubishi Pajero Sport[KH]2008-07-20
Mitsubishi Pajero Sport[KS]2015-12-20
Mitsubishi Space Runner1991-06-202002-08-20
Mitsubishi Space Star[DG]1998-06-202004-12-20
Nissan Micra[K12E]2005-06-202010-10-20
Nissan Micra[K12E]2002-11-202005-05-20
Nissan Micra CC[K12E]2005-09-202010-10-20
Renault ClioII [BB./CB./SB.]1998-03-202009-05-20
Renault Symbol[LB]1999-10-202007-10-20
Renault Thalia[LB]1999-10-202007-10-20
Seat Cordoba[6L2]2002-09-202006-01-20
Seat Ibiza[6L1]2001-09-202006-01-20
Skoda Felicia Fun[6UF]1996-08-202001-03-20
Subaru Impreza Kombi[GC,GF]1993-01-201998-07-20
Subaru Impreza Kombi[GC,GF]1998-08-202000-09-20
Subaru Impreza Sedan[GC,GF]1993-01-202000-09-20
Subaru Impreza Sports Wagon1992-11-202000-07-20
Subaru Justy[MA]1995-10-201996-09-20
Subaru Justy[MS]1996-10-202003-08-20
Suzuki Baleno2016-03-20
Suzuki Swift[Z]2014-11-20
Suzuki Swift Hatchback[AZH,AZG]2010-09-20
Suzuki Swift Hatchback[MA]1996-03-202004-12-20
Suzuki Swift Hatchback[MZ/EZ]2004-11-20
Suzuki Swift Sedan[MA]1996-03-202004-12-20
Suzuki Swift Sedan[Z]2004-11-20
Toyota Avensis[T22]1997-10-202003-01-20
Toyota Avensis Liftback[T22]1997-10-202003-01-20
Toyota Avensis Wagon[T22]1997-10-202003-01-20
Toyota Carina E Liftback[T19]1992-02-201997-10-20
Toyota Carina E Sedan[T19]1992-02-201997-10-20
Toyota Carina E Wagon[T19]1992-11-201997-10-20
Toyota Corolla[E12]2000-08-202008-08-20
Toyota Corolla Hatchback[E12,JTD]2002-09-202006-12-20
Toyota Corolla Hatchback[E12,SB1]2001-11-202007-12-20
Toyota iQ2008-11-202014-05-20
VW (Volkswagen) Caddy[9K9]1995-11-202003-06-20
VW (Volkswagen) Caddy Pickup[9U7]1996-06-202000-12-20
VW (Volkswagen) Polo Classic[6V2]1995-11-202001-09-20
VW (Volkswagen) Polo Variant[6V5]1997-05-202001-09-20

Technické údaje:

  • Délka: 530/450 mm
  • Bosch kód: 3397118402
  • Bosch krátký kód: 531